از ویژگی های محصولات آی آر کانتین میتوان به دوام ، زیبایی ، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و همچنین دارا بودن عایق مناسب حرارتی ، صوتی ، امکانات رفاهی مناسب و شرایط راحت حمل و نقل در هر زمان و مکان نام برد .  متریال بکار رفته در این محصولات از نوع مرغوب و کیفیت ساخت بسیار بالا است.

درباره ما

مجموعه تولیدی-بازرگانی آی آر کانتین با تولید و بهره گیری از دانش فنی روز و توان مهندسی و با استفاده از بهترین مواد اولیه افتخار دارد تولیدات خود را با بالاترین کیفیت عرضه نماید . این مجموعه با بکارگیری نیروهای کار آزموده در امور فروش اتاق های پیش ساخته ، کانکس و کانتینر در انواع مختلف مسکونی ، اداری ، کارگاهی ، کیوسکهای نگهبانی مجهز به کلیه تجهیزات و امکانات رفاهی اقدام نموده و اکنون قادر به تأمین اقلام مورد نیاز شما در زمینه های مذکور می باشد. 

فعالیت های مجموعه

عرضه انواع کانتینر

آی آر کانتین با هدف تامین بازار سازه های پیش ساخته مخصوص حمل و نگهداری بار ، اقدام به عرضه انواع کانتینر های بیست فوت و چهل فوت در مدلهای استاندارد ( ارتفاع 2.6 متری ) و های کیوب hq یا ارتفاع بلند ( ارتفاع 2.9 متری ) در مدل های معمولی ، انباری ، یخچال دار ، اپن تاپ (بدون سقف) ، بغل بازشو مخصوص فروشگاه ها ، کانتینر های فلت رک و …. نو و دست دوم را کرده است. مجموعه آی آر کانتین علاوه بر تنوع بخشی به محصولات خود تلاش کرده است در زمینه دوام ، زیبایی ، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و جلوگری از تبادل حرارتی و امکانات جابجایی سریع و آسان در هر زمان و هر مکان پیشتاز باشد .

مزیت های بارز آی آر کانتین

  • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات
  • مشاوره با خریداران و ارایه بهترین پیشنهاد و بازدید از محل پروژه
  • طراحی و تولید کانکس و سازه های خاص با در نظر داشتن نوع کاربری خریدار

کانتینر

خرید و فروش انواع کانتینر
09120710228
info@ircontin.com

عرضه انواع کانکس

گروه صنعتی آی آر کانتین از سال 1383 با تولید انواع کانکس های کاروان ,اقامتی, ساختمان های پیش ساخته , سالن های کنفرانس , کانکس نگهبانی , سرویس های بهداشتی با بالاترین کیفیت وارد عرصه صنعت کشور شده است و با تجربیاتی که از انجام پروژه هایی در زمینه ساختمان های پیش ساخته و انواع مختلف کانکس کسب کرده است تصمیم به تولید محصولاتی با بهترین کیفیت گرفت . این مجموعه به عنوان برترین گروه فعال در تولید ساختمان های پیش ساخته و متحرک با نظارت در تمام فرآیند تولید, هماهنگی محصولات خود را با محیط زیست به عنوان یکی از مهمترین اهداف خود قرار داده است.

خط مشی شرکت

·         اولویت دادن به خواسته ها و تامین رضایت مشتریان بر مبنای کیفیت محصول و خدمات پس از فروش مطلوب 

·         تمرکز بر روی توان تولید و توسعه محصولات

·         تلاش مستمر در به روز نگه داشتن استانداردهای جهانی در فرآیند تولید، سیستم، محصولات و خدمات شرکت

·         متعهد به کیفیت

کانکس

ساخت و فروش انواع کانکس
09134544003
info@ircontin.com