اجاره انبار کانتینری

انبار کانتینری گزینه خوبی برای افراد و کسب و کار هایی است که نیاز به انباری با فضای نه چندان بزرگ و با قیمت مناسب دارند. این نوع انبار از یک کانتینر با ابعادی مشخص که در یک انبار عمومی روباز قرار گرفته است تشکیل شده است. به دلیل بسته بودن فضای انبار کانتینری می توان حساس ترین تجهیزات و کالا ها را نیز در آن انبار نمود. شما می توانید وسایل منزل، ابزارآلات، مواد اولیه تولید و هر نوع تجهیزات الکتریکی یا الکترونیکی را در یک انبار کانتینری نگهداری کنید. انبار های کانتینری در سه نوع انبار ۱۰ فوت، انبار ۲۰ فوت و انبار ۴۰ فوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. هر انبار کانتینری به دلیل دربست بودن از امنیت بالایی برخوردار است و مالک هر انبار می تواند درب آن را قفل و حتی پلمپ سریال دار نماید.

از طرفی به دلیل قرار گرفتن انبار کانتینری در داخل یک انبار عمومی روباز، امنیت انبار افزایش پیدا کرده و نگهبانان مجموعه از انبار ها حفاظت می کنند. مهم ترین ویژگی های انبار کانتینری به صورت زیر است :

  • ظرفیت مناسب انبار ها برای وسایل منزل، وسایل اداری و سایر تجهیزات
  • دربست بودن کانتینر ها مانند صندوق امانات
  • قیمت مناسب به نسبت انبار های عمومی و انبار های داخل ساختمان
  • وجود انعطاف در اجاره انبار ها به صورت روزانه، ماهانه، فصلی و سالانه
  • دسترسی روزانه و راحت به انبار و جابه جایی کالا
  • امنیت کالا ها در مقابل تغییرات شرایط آب و هوایی و بارش باران
  • بیمه آتش سوزی انبار ها تا سقف ۲۰ میلیون تومان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در آی آر کانتین در تماس باشید تا علاوه بر اطلاع از وضعیت خالی بودن انبار ها،‌برای رزرو و اجاره انبار کانتینری اقدام نمایید

سوالات متداول

انبار کانتینری مناسب چه کسانی است ؟

تمامی افراد و کسب و کار های کوچک و بزرگ می توانند از انبار کانتینری برای نگهداری از وسایل منزل، وسایل اداری، مواد اولیه تولید و نگهداری تجهیزات صنعتی استفاده کنند. به دلیل بسته بودن فضای انبار کانتینری می توان تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی را نیز به راحتی انبار نمود

مدل اجاره انبار کانتینری به چه صورت است ؟

شما می توانید انبار کانتینری را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه اجاره کنید. برای اجاره انبار قراردادی بین مجموعه آی آر کانتین و شما بسته می شود که مدت اجاره در آن مشخص می شود. گفتنی است در صورت اجاره انبار به صورت سالانه، بر روی اجاره تخفیف اعمال می شود.

ابعاد و ظرفیت انبار کانتینری چگونه است ؟

انبار های کانتینری در سه ظرفیت ۱۰ فوت، ۲۰ فوت و ۴۰ فوت عرضه می شوند.

انبار کانتینری ۱۰ فوت دارای ظرفیت بیش از یک نیسان است.

انبار کانتینری ۲۰ فوت دارای ظرفیت یک خاور وسایل منزل است.

انبار کانتینری ۴۰ فوت دارای ظرفیت ۳ خاور وسایل منزل است.

ارتفاع مفید هر انبار در حدود ۲ متر و ۶۰ سانتی متر، عرض ورودی در حدود ۲ متر ۳۰ سانتی متر است. گفتنی است انبار های ۱۰ فوتی دارای درب کوچکتر و برخی کانتینر های ۲۰ فوت دارای درب یک لنگه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درب ورودی انبار کانتینری لطفا با کارشناسان ما در آی آر کانتین در تماس باشید.

از چه نوع قفلی برای درب انبار کانتینری استفاده می شود ؟

شما می توانید از هر نوع قفل معمولی برای درب ورودی انبار کانتینری خود استفاده کنید. همچنین در صورتی که قفل مناسبی برای درب ورودی انبار موجود ندارید می توانید یک قفل مناسب از مجموعه آی آر کانتین دریافت نمایید. گفتنی است به منظور افزایش امنیت انبار می توانید پلمپ سریال دار نیز از مجموعه آی آر کانتین دریافت نمایید تا با اتصال آن به ورودی انبار، از دسترسی غیر مجاز اطمینان پیدا کنید.

امنیت انبار کانتینری به چه صورت است ؟

هر کدام از انبار های کانتینری به صورت دربست و درصورت نیاز با پلمپ سریال دار در اختیار شما قرار می گیرد. از طرفی هر کدام از کانتینر ها در محیط انبار روباز عمومی مجموعه آی آر کانتین قرارگرفته است و فضای این مجموعه توسط نگهبان و سیستم امنیت مکانیزه مانند دوربین مداربسته حفاظت می شود. مجموعه انبار آی آر کانتین دارای برج دیدبانی و سگ های نگهبان نیز هست تا به بهترین شکل از انبار های شما حفاظت شود.

آیا انبار های کانتینری شامل بیمه هم می شوند ؟

از لحظه امضا شدن قرارداد اجاره هر انبار کانتینری تا سقف ۲۰ میلیون تومان بیمه آتش سوزی می شود. به منظور افزایش رقم بیمه می توانید در هنگام امضای قرار داد به ازای پرداخت مبلغی مشخص، انبار خود را تا سقف بالاتری بیمه نمایید.

تعرفه اجاره انبار سوله ای

انبار کانتینری ۴۰ فوت

ماهانه ۸۵۰/۰۰۰ تومان

ابعاد انبار : ۴۰ فوت

ظرفیت انبار :‌ ۲ خاور وسایل منزل

دارای درب اختصاصی

دارای بیمه آتشسوزی

انبار کانتینری ۲۰ فوت

ماهانه ۴۵۰/۰۰۰ تومان

ابعاد انبار : ۲۰ فوت

ظرفیت انبار :‌ یک خاور وسایل منزل

دارای درب اختصاصی

دارای بیمه آتشسوزی

انبار کانتینری ۱۰ فوت

ماهانه ۳۰۰/۰۰۰ تومان

ابعاد انبار : ۱۰ فوت

ظرفیت انبار : بیش از یک نیسان

دارای درب اختصاصی

دارای بیمه آتشسوزی