اجاره انبار سوله ای

انبار سوله ای نوعی انبار مسقف است که از یک سوله صنعتی بخش بندی شده تشکیل شده است. این انبار به دلیل مسقف بودن محیط امنی برای انبار کردن انواع کالا و مواد اولیه است. تمامی کالا ها در مقابل باد و باران حفاظت می شوند، همچنین برای کسب و کار های در حال توسعه این قابلیت وجود دارد که پس از مدتی متراژ انبار خود را افزایش دهند.

ویژگی های انبار سوله ای نسبت به انبار کانتینری به صورت زیر است :

  • متراژ بزرگ تر نسبت به انبار کانتینری ( حداقل متراژ 100 متر مربع )
  • قابلیت افزایش متراژ انبار
  • قیمت مناسب تر نسبت به انبار کانتینری
  • عدم نیاز به پله نسبت به انبار کانتینری دو طبقه
  • قابلیت استفاده از لیفتراک برای جابه جایی کالا ها
  • ارتفاع بیشتر نسبت به انبار کانتینری

 

گفتنی است انبار سوله ای به صورت مشترک است و از مهم ترین ویژگی های آن ارتفاع بالا و همچنین قابلیت استفاده از لیفتراک است. بسیاری از کالا ها به دلیل داشتن وزن زیاد و چیدمان پالتی لازم است برای جابه جایی آن ها از لیفتراک استفاده شود که در این صورت انبار سوله ای گزینه خوبی برای این مدل از کالا ها است.

برای اجاره انبار سوله ای بهتر است ابتدا متراژ مورد نیاز خود را برآورد نمایید. سپس با کارشناسان ما در آی آر کانتین در تماس باشید تا علاوه بر کسب راهنمایی بیشتر، انبار خود را رزرو از میزان اجاره آن مطلع شوید.

سوالات متداول

انبار سوله ای بیشتر مناسب چه کسانی است ؟

تمامی صنف ها می توانند از انبار های سوله ای برای نگهداری امن از محصولات استفاده کنند. به علاوه این انبار ها گزینه خوبی برای نگهداری موقت اساس منزل است. این انبار ها به دلیل مسقف بودن و دربست بودن مناسب تمامی محصولات و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است که باید در مقابل تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد.

مدل اجاره انبار سوله ای چگونه است ؟

شما می توانید تمامی انبار ها از قبیل انبار سوله ای، انبار کانتینری، انبار روباز را به صورت ماهانه، فصلی و یا حتی سالانه اجاره کنید. همچنین برای برخی از انبار ها شرایط رهن نیز وجود دارد. گفتنی است در صورت اجازه بلند مدت روی مبلغ اجاره ماهانه تخفیف اعمال می شود

امنیت انبار سوله ای چگونه است ؟

تمامی انبار های مجموعه آی آر کانتین از قبیل انبار سوله ای، انبار کانتینری، انبار روباز و … به صورت اصولی و مکانیزه کنترل و نگهداری می شوند. در تمامی انبار ها از نگهبان های آموزش دیده استفاده می شود. امنیت انبار ها به طور کلی توسط مجموعه آی آر کانتین تضمین می شود.

ابعاد انبار سوله ای چقدر است ؟

به طور کلی انبار های مجموعه اعم از انبار سوله ای، انبار کانتینری و انبار روباز به چهار دسته انبار ۱۰ فوت، انبار ۲۰ فوت، انبار ۳۰ فوت و انبار ۴۰ تقسیم می شوند.

ظرفیت انبار ۱۰ فوت در حدود یک نیسان است

ظرفیت انبار ۲۰ فوت در حدود یک خاور و یک نیسان است

ظرفیت انبار ۳۰ فوت در حدود ۲ خاور است

و در نهایت ظرفیت انبار ۴۰ فوت در حدود ۳ خاور است

چگونه انبار مورد نظرم رو رزرو و اجاره کنم ؟‌

برای رزرو و اجاره انبار ها می توانید با کارشناسان آی آر کانتین در تماس باشید. لازم به ذکر است قبل از مراجعه به محیط انبار حتما از خالی بودن انبار اطمینان داشته باشید

تعرفه اجاره انبار سوله ای

انبار سوله ای ۴۰ فوت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ابعاد انبار : ۴۰ فوت

ارتفاع انبار : ۲.۴ متر

ظرفیت انبار :‌ ۳ خاور

دارای درب اختصاصی

طبقه همکف و دوم

انبار سوله ای ۳۰ فوت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ابعاد انبار : ۳۰ فوت

ارتفاع انبار : ۳ متر

ظرفیت انبار :‌ ۲ خاور

دارای درب اختصاصی

همکف

انبار سوله ای ۲۰ فوت

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

ابعاد انبار : ۲۰ فوت

ارتفاع انبار : ۳ متر

ظرفیت انبار : ‍۱ خاور

دارای درب اختصاصی

طبقه دوم